Supra dalekohledy

SUPRA Praha - astronomická technika Celestron

SUPRA Praha je předním dodavatelem amatérské astronomické techniky na český trh. První oťukávání s astronomickou technikou nastalo v roce 1997 ještě za existence společnosti SUPRA s.r.o., která se stala výhradním zástupcem předního světového výrobce astronomické optiky, americké firmy Celestron Int. pro Čechy. Po vzniku nové společnosti v roce 2000 jsme převzali kompletní již nabízený sortiment a dále rozšiřovali o další značky např. Sky-Watcher, William Optics, Vixen, Orion UK. Velmi těsně spolupracujeme s výzmamnými německými velkoobchody Teleskop-Service, Astro-Shop a AstroShop, odkud zajišťujeme jak pravidelné tak individuální dovozy dle přání zákazníků. Nezůstalo jen u dalekohledů, sortiment se postupně rozšiřoval na příslušenství, doplňky a položky které přímo, či nepřímo s astronomií, astronomickými pozorováními a astrofotografií souvisí.

Aktuálně nabízíme přes 6.000 položek z nich přes 60% držíme běžně skladem. Základem naší práce je všeobecné povědomí o potřebách amatérských astronomů neboť sami se jako amatérští astronomové na tomto poli pohybujeme od počátku 80. let minulého století a průběžně sledujeme vývoj optiky a technologií v tomto oboru.

Sortiment optiky se prolíná i do dalších našich aktivit, neboť binokulární dalekohledy, pozorovací dalekohledy a některé příslušenství je určeno i pro myslivce, ornitology, sportovní střelce či jen rekreační pozorovatele přírody, kteří nás znají z tak trochu jiné stránky.

Spolupodílíme se na organizaci akcí pro veřejnost i amatérské astronomy a to jak technicky tak personálně. Úzce spolupracujeme i s Českou astronomickou společností při organizaci společných akcí a její členové jsou při nákupech techniky i finančně zvýhodněni.

 Veřejné pozorování Litomyšl

 

Prodejna SUPRA Praha Mochovská


OTEVÍRACÍ DOBA (CELOROČNÍ)

Pondělí až pátek:
10.00 - 12.00  13.00 - 17.00
Po dohodě lze výjimečně i mimo otevírací dobu.

Adresa:

Mochovská 23/310, 198 00 Praha 9 Hloubětín
Tel: 284 820 939, 602 371 133

Autem:

vjezd do labyrintu jednosměrek pouze z Kolbenovy ulice za křižovatkou s Kbelskou směrem z centra (za Lidlem) první ulicí doprava, na "T" křižovatce doleva ulicí Zelenečskou a doprava Zámečnickou do Mochovské. Prodejna je umístěna proti zadnímu traktu objektu Havana.

MHD:

metrem trasy "B" do zastávky Hloubětín, z metra doleva po schodech a dále doleva do Mochovské ulice, kde je již viditelné logo na vstupních dveřích.

Platby:

zdvořile upozorňujeme, že platební karty nepřijímáme. V nejbližším okoli jsou 4 bankomaty (metro Hloubětín, prodejna PENNY, pobočky ČS a KB) a pobočky České spořitelny a Komerční banky.
 

KONTAKT NA PRODEJNU (pouze v otevírací době)

Tel.: +420 284 820 939
Fax: +420 284 824 613
Mobil: +420 602 37 11 33

Elektronický kontakt:

Astronomické dalekohledy, optika: E-mail: celestron@celestron.czinfo@supra.cz

 


dalekohled
0.0720429420471